Alnis Garkājis - tā mani sauc un šī ir mana personīgā mājas lapa.

 
 
 

        Manas profesionālās zināšanas, galvenokārt, ir saistītas ar elektronisko sakaru nozari, elektroniskā formātā veidota satura izplatīšanu sakaru līdzekļos kā arī ar šīs nozares regulēšanu Latvijā un ārzemēs. Vienkāršak sakot, zinu daudz par sakariem, radio, tv, internetu un likumiem, kas tos regulē, kā arī zinu par nozares attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē.

        Bet, šajā lapā iekļautā satura lielākais apjoms ir par dažiem maniem hobijiem un dažiem citiem mani interesējošiem jautājumiem

       Viens no maniem tuvākajiem hobijiem ir moto skijorings (moto ski jouring). Sākot ar 1974. gada ziemu, joprojām esmu aktīvs šī sporta veida slēpotājs un bišku arī teorētiķis. Skijoringam manā lapā ir atvēlēta būtiska vieta. Ir par manu pieredzi skijoringa slēpošanā, detalizēti easmu izklāstījis savu pieredzi skijoringa slēpošanas teorijā un tehnisko paņēmienu izstrādē, skijoringam paredzētā ekipējuma izvēlē, par skijoringa ekipējuma tehniskajām īpašībām un kopšanu, kā arī ir ievērojams ar skijoringu saistītu fotogrāfiju apjoms un cits vēsturiskais materiāls ne tikai par mani.

       Vēl dažas lielākā apjoma sadaļas manā lapā ir ar manis bildētām fotogrāfijām par motoru sportiem un citām tēmām, kā arī sadaļa ar manā kolekcijā esošo citu vēsturisko un retro materiālu.

 

© Alnis Garkājis